Borë dhe në Jug, zbardhet Llogaraja

Moti i keq dhe temperaturat e ulëta që kanë përfshirë prej ditësh vendin tonë kanë sjellë reshje bore në Llogara.

Autoriteti Rrugor Shqiptar shkruan se në Llogara gjatë orëve të mëngjesit ka pasur reshje dëbore me intensitet mesatar.

“Llogara

Gjatë orëve të para të mëngjesit ka pasur reshje dëbore me intensitet mesatar.

Temperatura shënon 1°C.

Është punuar me mjete borëpastruese  dhe me shpërndarjen e kripës për të evituar ngricat.

Qarkullimi kryhet pa probleme “, thuhet në njoftimin e ARRSH.

Read Previous

Abuzimi me kullën në qendër të Tiranës/ Këlliçi: Ndërtuesi u shpërblye me 7 kate pa leje

Read Next

Sektori i pasurive të paluajtshme me rekord fitimesh, “skema” kryesore e pastrimit të parave