Boçi: Qytet që paguan miliona euro për plehrat dhe zgjohesh mes pisllëkut

Kandidati i PD-së për Bashkinë e Elbasanit në zgjedhjet e 14 majit, Luçiano Boçi ka denoncuar pisllëkun që ka mbuluar qytetin edhe pse paguhen miliona euro për plehrat.

Në postimin e tij në Facebook, Boçi ka postuar disa foto nga kazanët e plehrave dhe pisllëkut që i ka pushtuar.

Postimi i plotë:

Mirmëngjes Elbasan 🖐 Qytet që paguan miliona euro për plehrat dhe zgjohesh mes pisllëkut të atyre që të kanë keqmenaxhuar në këto 16 vjet 🤧🤧

#Ndryshojmënë14maj ✌️

 

 

Read Previous

Këlliçi: Do të përfishj në fushatë dhe dëgjoj çdo qytetar të Tiranës

Read Next

PD njofton policinë për protestën e 11 shkurtit

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *