Blinken mesazh ngushëllimi: Zemra jonë është me ata që janë në zi, shërim të shpejtë të lënduarve

Sekretari Amerikan i Shtetit Antony Blinken ka shprehur ngushëllimet për për popullin e Maqedonisë së Veriut dhe Bullgarisë për humbjen tragjike të jetëve në aksidentin e sotëm të autobusit dhe zjarrin në shtëpinë e të moshuarve.

Tragjeditë në Bullgari, Blinken mesazh ngushëllimi: Zemra

Read Previous

Shpërthim i fuqishëm në fabrikën e armëve në Beograd

Read Next

Shehaj në zyrën e Palokës për verifikimin e firmave / Degët 5 dhe 7 të PD në Tiranë e cilësojnë show