Biden “i duhet një shtëpi pensioni dhe një tas i ngrohtë me supë, jo qasje në kodet bërthamore”

 

Sky News Australia publikoi një artikull kushtuar vetëm Bidenit dhe gafave të tij publike të premten e kaluar.

Prezantuesja Rita Panahi pohoi se Biden “i duhet një shtëpi pensioni dhe një tas i ngrohtë me supë, jo qasje në kodet bërthamore” pasi shfaqi disa nga gafat e tij në fjalimet e fundit.

Read Previous

Fatmir Xhafaj: Zgjatja e vettingut s’ka më kuptim

Read Next

Melania Trump në daljen e saj të parë publike pas largimit nga Shtëpia e Bardhë