Berisha njofton “foltoren” e radhës

Ish kryeministri Sali Berisha ka njoftuar se “foltorja” e radhës do të mbahet në Kavajë, ditën e martë në orën 17:00.

 

Postimi i plotë i ish kryeministrit Berisha

Njoftim!
Neser diten e marte me daten 26 tetor ne ora 17:00 ne Pallatin e Kultures te qytetit te Kavajes do mbahet “Foltorja: Per nje Parti Demokratike me te bashkuar, me te forte, me te hapur”.
Ftoj demokratet dhe demokratët e Kavajes te marrin pjese. Vetem te bashkuar fitojme! sb

 

Read Previous

Kryeministri i Sudanit Hamdok arrestohet pas “rezistencës ndaj grushtit të shtetit”

Read Next

Si funksionojnë armët që përdoren në filma?