Berisha ftesë demokratëve për Kuvendin e 11 dhjetorit

Ish-Kryetari i Partisë Demokratike, Sali Berisha, përmes një postimi në rrjetin e tij social Facebook, fton të gjithë demokratët të bashkohen në Kuvendin e 11 dhjetorit.

Postimi i plotë

Ftoj te gjithe demokratet te na bashkohen ne Kuvendin e Rithemelimit te Partise Demokratike ne ora 10:00 dt 11.12.2021! Delegatet do kene zonen e tyre te ndare, por pjesa tjeter e stadiumit Air Albania do jete e hapur per gjithe anetaret dhe simpatizantet e Partise Demokratike qe deshirojne te behen pjese e ketij momentin historik! Ejani te festojme se bashku Ditelindjen e Partise Demokratike dhe te nisim rrugetimin tone drejt Fitores! ✌🏻

©Kumtari.al

Read Previous

‘Babai’ i Bitcoin fiton në Gjykatë të drejtën e pasurisë marramendëse

Read Next

Paralajmërimi për dominimin teknologjik të Kinës