Berisha dhe Meta prezantojnë Boçin në Elbasan

Pasi prezantuan dje kandidatin e koalicionit opozitar ‘Bashkë fitojmë’ në Vorë, ish-kryeministri Sali Berisha dhe kreu i Partisë së Lirisë, Ilir Meta janë bërë sërish bashkë.

Këtë herë ata janë ndalur në Elbasan, ku do të prezantojnë kandidatin për kryebashkiak, Luçiano Boçi.

Të shumtë janë ata qytetarë të cilët kanë mbushur sallën sot në Elbasan dhe kanë dalë në përkrahje të Boçit.

Read Previous

Këlliçi, krah akademikut Apollon Baçe/ “I palodhur dhe një personalitet për t’u marrë shembull”

Read Next

Luçiano Boçi: Në sheshin e burrave, të ndajmë të bardhën nga e zeza