Berisha: Dan Hutra ishte patronazhist, u lirua me ndërhyrjen e Rakip Sulit

Një denoncim i fortë vjen nga ish-kryeministri Sali Berisha, i cili pohon se killeri Dan Hutra është patronazhist i PS. Ai thekson se Hutra është liruar me urdhër të kryebashkiakut të Kamzës, Rakip Suli.

DENONCIMI

Serial killeri Hutra ishte patronazhist dhe informator i policisë!

Ai u lirua me ndërhyrje të kreut të bashkisë Kamëz!

Lexoni mesazhin e qytetarit dixhital. #sb

Mirëmëngjes doktor!

Personi që bëri kasaphanën dje në mes të ditës dhe në mes të Tiranës ka qenë patronazhisti i rilindjes në burgun e Rrogozhinës, gjithashtu është përdorur edhe jashtë burgut si informator, kjo eshte 100% e vertetë nga punonjës të brendshëm! Ai është liruar me kërkesë dhe ndërhyrje të bashkisë së Kamzës për zgjedhje.

Read Previous

Zgjedhjet e 14 majit, Partia e Lirisë regjistrohet në KQZ

Read Next

Drejtori i Policisë së Tiranës: Hutra ka qenë bashkëpunues, dëshmia i paraqitet sot prokurorisë