Berisha: Belind Këlliçi është njeriu që do të shënojë kthesën në këtë qytetet

Kryedemokrati Sali Berisha ka folur me superlativa për kandidatin e Partisë Demokratike për Tiranësn, Belind Këlliçin.

Gjatë takimit të tij me drejtuese të degëve 6, 13 dhe 16 të Tiranës ai tha se Belind Këlliçi do të nderojë Tiranën dhe do të shënojë kthesën në këtë qytet.

Ai ka ftuar qytetarët që më 14 maji të votojnë kandidatin e PD-së për Tiranën.

Belind Këlliçi do të nderojë çdo qytetarë të Tiranës, ju garantoj se ai është njeriu që do të shënojë kthesën në këtë qytetet, në një qytet ku po shtohet betoni dhe  ndërtimet dhe ndotja .Ndaj dhe do ju ftoja të bënit gjithçka për fitoren e Belind Këlliçit”, tha ai.

Read Previous

Berisha: Edi Rama kërkon të shembë 96 mijë banesa në Tiranë

Read Next

Peskara i jep titullin “Urdhri i Minervës”/ Rama: Ua dedikon shqiptarëve