Ben Blushi largohet nga Top Channel

Drejtori i Përgjithshëm i Top Channel, Ben Blushi është larguar nga drejtimi i këtij televizioni.

Mësohet se largimin e tij ai e ka njoftuar për stafin nëpërmjet një email-i zyrtar.

“Duke nisur nga sot nuk do jem më në Top Channel.

Me bindjen se sot po largohem nga një kompani më e shëndetshme, më e besueshme dhe më e madhe në krahasim më atë që gjeta para katër vitesh, ju uroj të gjithëve punë të mbarë. Ben Blushi”-thuhet në email dërguar stafit./CNA.al

©Kumtari.al

Read Previous

Aktori i “James Bond” Daniel Craig thotë se fëmijët nuk do të marrin pasurinë e tij shumë milionëshe

Read Next

U rikthyen në PD nga Basha, mbështesin kuvendin e thirrur nga Berisha