“Bashkë fitojmë” nis fushatën, Berisha pritet me ovacione në “Air Albania”

Koalicioni “Bashkë fitojmë”, çeli zyrtarisht këtë të shtunë hapjen e fushatës elektorale për zgjedhjet vendore të cilat do të mbahen më 14 maj.

Në hapje të fushatës do numri total i folësve do jetë  17, ndërsa pritet të zbulohet edhe kënga e fushatës për “Bashkë fitojmë”.

Në stadiumin “Air Albania” ka mbërritur edhe ish-kryeministri Sali Berisha i cili është pritur me thirrje dhe brohorima.

Read Previous

Koalicioni “Bashkë Fitojmë” çel sot zyrtarisht fushatën elektorale, Këlliçi i pari që do të marrë fjalën

Read Next

Belind Këlliçi hyn në stadium me autobusin “falas”