Basha sulmon Metën dhe barazon Berishën me Ramën

Shpotisë së vazhdueshme të Edi Ramës në parlament, herë kur i përmend Foltoren, herë kur përmend Berishën, herë kur i kërkon të distancohet nga fjalori i ashpër dhe të jetë origjinal e kanë ngacmuar Lulzim Bashën, që për të dytën seancë radhazi ka dalë mbi fjalimet monotone debateve parlamentare. Në përgjigje të kunjave të kryeministrit, kreu i PD-së Lulzim Basha sulmoi për herë të parë Ilir Metën, por edhe barazoi Berishën me Ramën.

Read Previous

COVID-19 në vendin tonë / 591 raste të reja dhe 9 humbje jete.

Read Next

Misteri i Bermudës merr fund, Basha jep lajmin e madh