Basha e akuzon Berishën me gjuhën e një socialisti fanatik- Berisha kërkon të rikthejë ‘97.

Kreu i PD Lulzim Basha nga selia e PD ka reaguar pas përplasjeve të zhvilluara në seli ku ishte i pranishëm Sali Berisha.

“Në përpjekjet e tij qesharake për të na rikthyer skenat e 97 këtu në shtëpinë e lirisë me gjuhën  e mashtrimeve dhe gënjeshtrave. Ky ishte një spektakël i shëmtuar të së kaluarës i asaj të kaluarës që PD ka vendosur ta lërë pas”, tha Basha.

Read Previous

Basha 4 orë në “karantinë” në zyrë gjatë kohës që Berisha ishte në seli

Read Next

Ambasadat nxitojnë të mbyllin punët e tyre me votat e opozitës së Bashës, pranohet pranimi i emigrantëve me këmbënguljen e ambasadorit britanik.