Asosacioni, SHBA shton presionin ndaj Kosovës

Një zëdhënës i Departamentit të Shtetit Amerikan, në një përgjigje ekskluzive për Gazetën Express, ka thënë se Kosova dhe Serbia duhet t’i respektojnë zotimet e tyre për implementimin e marrëveshjeve paraprake, përfshirë këtu edhe Asociacionin e Komunave Serbe.

Read Previous

Barometri Kombëtar i Lirisë së Medias : Përkeqësim i lirisë së shprehjes / Pasiguri në punë / Censurë dhe autocensurë

Read Next

FIFA dënon Shqipërinë për incidentin ndaj Polonisë