Artan Lame: Ia di për nder Ramës që më shkarkoi për ditëlindje

Ish kreu i Kadastrë, Artan Lame gjatë prezantimit të kreu të ri është shprehur se shkarkimin nga kjo detyrë e konsideron si një dhuratë për ditëlindje.

Lame ka theksuar se pas largimit të detyrër do i fokusohet shëndetit të tij.

“I kërkoj që drejtori i ri ta ndjejë këtë sy, e jo vetëm ai por edhe stafet. Çdo njeri duhet ta ndjejë syrin e kryeministrit, kur ta shtypë një tast ta dredhë mirë gishtin që ta dijë se çfarë ka pas.

Unë nesër kam ditëlindjen e pas 3-4 ditësh kam përvjetorin e asaj ngjarjes së shëndetit, e konsideroj dhe si një lloj dhurate për ditëlindje, se kam nevojë që të fokusohem tek shëndeti”, u shpreh Lame.

Read Previous

“Jam këtu t’u dëgjoj”/ Këlliçi pranë banorëve të 5-majit të cilëve u shembën banesat

Read Next

Berisha ankimon në KAS vendimin e Celibashit