Arriti edhe kjo ditë / Mamaja e Kiarës dhe ajo e Luizit fotografohen bashkë

Kiarën e kemi parë shpeshherë të dalë me vjehrrën, teksa njerëzit s’kanë ngurruar t’i fotografojnë në momente të ndryshme gjatë aktiviteteve të përditshmërisë.

Mamaja e Luizit është kthyer nga Amerika për të kaluar kohë jo vetëm me ‘nusen e re’ dhe djalin, por edhe me krushkën (mamanë e Kiarës).

Sot, ato janë fotografuar bashkë në këto foto të publikuara nga “Vip Magazine”.

Ato janë parë në shoqërinë e njëra-tjetrës teksa ecnin rrugëve të kryeqytetit, në zonën e Myslym Shyrit. Duket se krushkat po shkojnë mirë me njëra-tjetrën për sa kohë çifti është i lumtur.

Image

Read Previous

Iu nënshtrua operacionit pas goditjes në tru/Ja si paraqitet gjendja shëndetësore e Genci Fugës

Read Next

Çfarë mund të ketë ndodhur? /Prishet miqësia mes çifteve Beckham dhe Princ Harry-t e Meghan Markle