Alibeajn e braktis edhe këshilltari i ngushtë ligjor

Marash Logu, këshilltari ligjor grupit të Alibeajt , ka dhënë dorëheqjen nga ky funksion.

Njoftimin e ka dhënë vetë Logu në një postim në facebook.

“Kam paraqitur sot dorëheqjen nga funksioni i këshilltarit ligjor të Grupit Parlamentar të PD-së. Faleminderit lidershipit për besimin dhe secilit prej deputetëve demokratë për bashkëpunimin. Mirënjohës çdo demokrati për mbështetjen dhe dashamirësinë gjatë këtij rrugëtimi”.

Logu thotë se do të vazhdojë të mbetet anëtar i PD-së dhe të kontribuoj si profesionist i ligjit në familjen tonë politike.

Read Previous

Berisha sfidon Dumanin: Nuk e prek dot me dorë pronarin e inceneratorit të Tiranës

Read Next

Skandali me inceneratorin e Tiranës/ BIRN: Kreu i SPAK mendon si qeveria, hetimet janë ende larg.