Aksident në Rrugën e Kombit, përplasen disa makina

Një aksident është regjistruar në Rrugën e Kombit, në afërsi të Skurajve. Një makinë me targa të Kosovës ka përplasur disa automjete, ndërsa raportohet për një të plagosur.

Në vendngjarje kanë mbërritur menjëherë Njësia e policisë së autostradës ndërsa kanë nisur edhe hetimet në lidhje me këtë aksident.

Dyshimet e para janë se aksidenti ka ndodhur për shkak të ngushtimit të rrugës ku po kryhen punime në ndarësen e urave përgjatë këtij segmenti nga firma mirëmbajtëse e rrugës.

Read Previous

Yuri Kim i përgjigjet Ramës pas kërcënimeve të tij ndaj SPAK

Read Next

Nga Sali Berisha: Si veshka midis padronit supergrata dhe vëllait nongrata!

Leave a Reply

Your email address will not be published.