Aksident në Rinas, makina që transporton para përmbyset në rrugë

Një automjet që transportonte para është aksidentuar në Rinas.

Sipas policisë makina në momentin që ka ndodhur aksidenti, nuk ka pasur shuma monetare, dhe nuk ka të lënduar.

Sakaq policia po heton për zbardhjen e plotë ngjarjes. Ndërsa ende nuk dihen shkaqet e aksidentit.

Read Previous

Meqë na u shty gjyqi dhe na u krijua pak kohë.

Read Next

Opozita kërkoi shkarkimin/ Lindita Nikolla: Jam e zhgënjyer. Shpikët një kauzë artificiale!