Aksident në Lezhë, makina përfundon në kanal, disa të plagosur

Një aksident ka ndodhur mesditën e sotme në dalje të fshatit Ungrej në Lezhë.

Në automjet ka dalë nga rruga, duke përfunduar disa metra poshtë saj.

Si pasojë e aksidentit, raportohet për disa të lënduar, ndërsa drejtuesi ka marrë fraktura të shumta në trup dhe është transportuar drejt spitalit të Lezhës.

Policia dhe ambulanca ndodhen në vendin e ngjarjes.

Read Previous

Bregu: Gjysma e të gjitha çrregullimeve mendore fillojnë para moshës 14 vjeçare.

Read Next

Hashim Thaçi mbërrin në Kosovë