Aksident në Krujë / Janë përplasur dy automjete

Një aksident është regjistruar ditën e sotme në Krujë, ku dy automjete janë përplasur dhe për pasojë ka mbetur i plagosur një person.

 

 

 

Krujë/Informacion parparak

Më datë 04.12.2021., rreth orës 10:40, në vendin e quajtur Krastë Krujë, nje automjet me drejtus shtetasin E. K., ka goditur automjetin me drejtues shtetasin L. K., 26 vjeç, i cili ndodhet nën kujdesin e mjekëve në spitalin e traumës në Tiranë jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes

©Kumtari.al

Read Previous

I arrestuar si bashkëpunëtor në vrasjen e ish-deputetit Pashko Ujka, babai dhe vëllai i 53-vjeçarit: Kemi sjellë provat, ka qenë në Kosovë kur ndodhi ngjarja.

Read Next

Fieri publikon emrat e delegatëve. Kanë firmosur 88.6% e delegatëve