Aksident në Durrës, tre të plagosur

Një aksident ka ndodhur mëngjesin e sotëm në zonën e plepave, në Durrës. Nga ky aksident konfirmon policia janë plagosur lehtë tre persona.

I plagosur në këtë aksident mbeti dhe pasagjeri i cili ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Read Previous

Ndryshon ora, akrepat shkuan 60 minuta përpara

Read Next

Trasporti falas për Tiranën, Këlliçi: 20 mln euro në vit do shkojnë për qytetarët