Aksident në Durrës / Punonjësi i policisë godet me makinë një 3-vjeçar

Ditën e sotme rreth orës 12:00 shtetasi L. L., punonjës policie ka aksidentuar një fëmijë të mitur 3 vjeç në qytetin e Durrësit. Mësohet se fëmija ndodhet nën kujdesin e mjekëve, jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

©Kumtari.al

Read Previous

Mbretëria e Bashkuar dhe Franca shkëmbejnë akuza pas tragjedisë në det

Read Next

Presidenti serb ngre alarmin : Po shuhemi si komb