Aksident në Bulqizë, shoferi në gjendje të rëndë

Një aksident është raportuar këtë të mërkurë në Fushë – Bulqizë.

Mësohet se një makinë ka dalë nga rrugë dhe për pasojë ka përfunduar në kanal.

Ndërkohë, drejtuesit i makinës ndodhet në gjendje të rëndë. Identiteti i personit në fjalë nuk bëhet me dije.

Edhe shkaqet e aksidentit mbeten akoma të pazbardhura.

Read Previous

Berisha: Opozita finalizon në orët që vijnë koalicionin më të fuqishëm.

Read Next

“Bashkë fitojmë”- Do të jetë emri i koalicionit opozitar për zgjedhjet e 14 majit