Aksident në aksin Shkodër – Velipojë, plagoset një grua

Një aksident ka ndodhur mesditën e së dielës në aksin Shkodër-Velipojë, ku një automjet është përplasur me një kamionçinë.

Për pasojë, kamionçina është përmbysur në rrugë, teksa nga përplasja ka dëme të shumta materiale.

Nga akisdenti është lënduar lehtë pasagjerja e cila ishte në automjet, ndërsa drejtuesi i automjetit dhe kamionçinës nuk kanë pësuar dëmtime.

Image

Read Previous

Rusia bën dëbim masiv të diplomatëve gjermanë

Read Next

Vasili: Vallja e Ramës si Ali Baba, ai është kryehajduti