Aksident në aksin Elbasan-Librazhd / Makina del nga rruga dhe përmbyset/ Humbet jetën drejtuesi

Read Previous

Safet Gjici: “Siç thonë disa që vijnë nga Gjermania: As në Gjermani nuk e gjen këtë investim.”

Read Next

Hillary Clinton i jep Kryeministrit të Shqipërisë Edi Rama çmimin e Pionerit Global