Aksident i rëndë në aksin Rrogozhinë-Elbasan

Një aksident i rëndë është shënuar në aksin Rrogozhinë – Elbasan.

Shoferi I benzit ndodhet ende në makinë dhe dyshohet se ka humbur jetën.

Read Previous

Na duhet një polici bregdetare!

Read Next

Berisha te familja e 7-vjeçares: E vrau xhelati skafist i qeverisë, imitoi ministrin