Adriana Matoshi ka shprehur mirënjohjen për këdo që e mbështet, komenton edhe BBV

Ndër të tjera nuk heziton të reagojë ndaj banorëve të Big Brother, me të cilët Arjola ka pasur debate të ashpra gjatë këtyre ditëve.

“Kur t’bohen vogëlushët bashkë për me fol për Arjolën, se ç’më kap një e keshme. Ja u marrsha dhimbjen e shpirtit kur e ndjeni fituesen. Kënaquni edhe pak zemrat e vogla e tani ju ftojmë me festu për Arjolën. Arjola është fituesja e shumë zemrave të sinqerta dhe e njerëzve të drejtë. Juve ju doli boja me sabah”, shkroi Adriana.

Read Previous

Putin përsërit kërkesën për bisedime me SHBA dhe NATO

Read Next

A e dinit?